درباره من


من شهناز امیرحسینی دانش آموخته ارشد IT گرایش کسب و کار الکترونیکی و مشاور و مدرس نویسندگی و مدیر وب سایت کتاب نویس می باشم . تلاش می کنم تا با آموزش نویسندگی , فرهنگ مطالعه و کتابخوانی را در کشور عزیزم ایران , ترویج دهم . مطالبی که در این سایت با شما علاقمندان به اشتراک می گذارم برگرفته از جدیدترین متد آموزشی در زمینه کسب مهارت نویسندگی می باشد . دغدغه اصلی من ساده سازی و ارایه تکنیک های نوشتن به زبانی ساده و کاربردی است بطوریکه هر شخصی با هر سن و سال و تحصیلاتی که دارد چنانچه علاقمند به نوشتن باشد قادر به نوشتن کتاب گردد .
 
 
عمده فعالیت این سایت : برگزاری کارگاههای کتاب نویسی برگزاری کارگاه کتاب نویسی ویژه کودکان و نوجوانان بر گزاری کارگاه کسب درآمد از طریق کتاب نویسی برگزاری سمینارهای مرتبط با نویسندگی برگزاری کارگاه اختصاصی کتاب نویسی در شرکتها و ادارات و مدارس و مهد کودکها و سرای محله در تهران و شهرستانها برپایی جشن کتاب در پایان هر دوره آموزشی مشاوره خصوصی جهت کتاب نویسی معرفی به ناشر معرفی آثار برتر کتاب نویسان ارایه جدیدترین اخبار کتاب و کتابخوانی وبلاگی جهت نوشتن برای تازه کارها
 
 
از شما دعوت می کنم هدیه سایت ما : کتاب من هم میخواهم بنویسم را دریافت کنید و با نظرات ارزشمند خود ما را در ارایه بهتر مطالب یاری فرمایید . عزیزانی که در سایت ما عضو شوند از تخفیف ثابت 10 درصدی همه کارگاهها و سمینارها برخوردار خواهند بود. علاوه بر این تخفیف 5 درصدی هم برای همراهان ما در اینستاگرام در نظر گرفته می شود . ما را در اینستا گرام و کانال تلگرام همراهی فرمایید .
 
 
لطفا صبر کنید